Načítám...
Načítám...
Parkview
  Poptávka

Just have a look

Na vrcholu pankrácké pláně stavíme nový projekt z dílny světoznámého architektonického studia Richard Meier & Partners. Kancelářská budova Parkview bude splňovat nejvyšší ekologické a technologické standardy. Změní váš pohled na kvalitní pracovní prostředí. A přitom uvidíte, že co je krásné, nemusí být do očí bijící. Přesvědčte se na vlastní oči!

Volné prostory k pronajmutí

Budova Parkview bude v mnoha ohledech výjimečná

Flexibilní prostory
pro maximální využití

Prestižní lokalita na
kraji městského parku

Prosvětlená budova
od světoznámého architektonického studia

ECO prvky s certifikací
LEED a WELL

Společná střešní terasa
s dechberoucími výhledy

Výborná dopravní dostupnost
MHD i autem

Start duben 2018 Dokončení 2. čtvrtletí 2020 0
Spustit 360° panorama

Zlatý vrch metropole

Po 20 letech se naplňuje vize zástavby Pankráce. Budova Parkview je poslední z plánovaných deseti budov, jež budou dohromady tvořit moderní byznysové centrum metropole.

Přírodě na blízku

Potřebujete po náročné schůzce nabrat síly? Zajděte se odreagovat do městského parku hned přes ulici. Při příchodu od pankráckého metra bude budova Parkview nejen symbolickou, ale svým designem a veřejnosti přístupným atriem také faktickou vstupní branou do zelené oázy uprostřed pulzujícího velkoměsta.

Prvotřídní design? Máme jasno!

Parkview je synonymem pro prosvětlený prostor, protože lidé s dostatkem přirozeného světla jsou nejen v práci spokojenější, ale také spí v průměru o 46 minut déle. Prostorné atrium uvnitř budovy bude zdobit zapuštěný ostrůvek pro relaxaci obklopený vzrostlými stromy a unikátní lustr, navržený českým designérem Markem Číhalem.

Spustit 360° panorama

Efektivně navržený prostor

Odpočinek na nejvyšší úrovni

Chceme, aby se lidem v Parkview nejen dobře pracovalo, ale mohli zde i příjemně relaxovat. Nad devíti patry s kancelářemi proto připravujeme velkou střešní terasu s barem, grilem a venkovním posezením. Vychutnejte si grilované speciality a k nim jako přílohu panoramatický výhled na metropoli.

Čistý design,
pestrá paleta inovací

Zvnějšku budova respektuje minimalistické pojetí architektů. Uvnitř však skrývá velké množství inovací a technologií pro maximální využití pracovního prostředí. Nájemci budou mít k dispozici na míru vyvinutou mobilní aplikaci, smart parking, inovativní výtahy a mnoho dalšího. Projekt cílí na prestižní certifikát WELL zabývající se duševní pohodou uživatelů budovy.

V souladu s přírodou

Ekologická udržitelnost znamená brát v potaz budoucí potřeby. V souladu s touto snahou proto již několik let pečlivě dbáme na ekologickou stopu našich projektů. Budova Parkview cílí na certifikaci LEED na úrovni Platinum, což je nejvyšší možná úroveň při hodnocení energetické účinnosti budov.

Kvalitní pracovní
prostředí

Skanska jako jeden z prvních developerů na českém trhu prosazuje, aby nové administrativní projekty byly šetrné nejen ke svému okolí, ale poskytovaly ty nejlepší podmínky i pro nájemce uvnitř. Budova Parkview proto nabídne velké množství přirozeného světla, kvalitní vzduchotechniku, nízkoemisní materiály, zázemí pro cyklisty, přístupnou střešní terasu a mnoho dalšího.

Technické specifikace a ECO řešení

Aplikace pro smartphony & tablety

Na míru vyvinutá aplikace bude vaším průvodcem po budově i blízkém okolí. Propojí vás s řadou služeb, které můžete pohodlně ovládat ze svého telefonu. Umožní naplno a efektivně využívat čas v kancelářích Parkview.

#justhavealook
#parkviewbyskanska

O společnosti
O společnosti Skanska

Skanska Property Czech Republic je developerská společnost, která působí na českém trhu komerčních nemovitostí již od roku 1997. Za tu dobu realizovala v Praze a Ostravě množství referenčních projektů, mezi nimiž je možné jmenovat budovu City Green Court, která je první administrativní budovou na českém trhu s certifikací LEED Platinum Core & Shell v kombinaci s LEED Platinum Commercial Interior. Další prvenství drží jejich budova Nordica v Ostravě, která jako první v ČR získala certifikát EU GreenBuilding za energetickou úsporu.

Od konce roku 2015 je sídlem všech jednotek společnosti Skanska, operujících na českém trhu budova Corso Court v pražském Karlíně, která je jejich vlastním developerským projektem. V Karlíně Skanska začala rozvíjet své aktivity se záměrem využít karlínský potenciál a podpořit jedinečnou atmosféru. Kromě Karlína působí v Praze Skanska především na Smíchově a na Pankráci.

Reference

Corso Court

Corso Court

Corso Court je nanejvýš moderní kancelářská budova nacházející se v pražském Karlíně, navržená světově proslulým architektem Ricardem Bofillem. Kromě prostorného a ohromujícího atria se projekt chlubí půvabnou zahradou, kterou lze využít jak k odpočinku, tak k práci. Zahrada nabízí četné praktické prvky, jako je wi-fi připojení, dobíjecí zásuvky na telefon nebo šachové a pingpongové stoly. Díky prostornému auditoriu se zde mohou odehrávat koncerty, firemní setkání, či vánoční trhy. Corso Court poskytuje zdravé a inspirující pracovní prostředí pro své nájemce, a i díky tomu dosáhla na nejvyšší úroveň certifikace LEED Platinum.

Five

Five

Five je kancelářský projekt, který vyrostl v jedné z nejžádanějších obchodních lokalit na Smíchově v Praze. Na Five se historie setkává s budoucností. Byl postaven na místě bývalé tramvajové vozovny, kde byla zanechána pouze historická zídka, která byla renovována, a na ní byla postavena nová a inovační kancelářská budova. Kromě vynikajícího umístění a dostupnosti nabízí Five svým nájemcům zdravé pracovní prostředí a technologie, které přispívají k udržitelnému rozvoji, a to díky certifikaci LEED s nejvyšší platinovou úrovní. Budova nabízí úchvatný výhled na řeku, Vyšehrad a Pražský hrad. Hlavním nájemcem je farmaceutická společnost MSD, kterou doplňuje skupina Roche Diagnostics, skupina EBM, studio U1 a restaurace Sodexo.

City Green Court

City Green Court

Kancelářská budova City Green Court, která byla dokončena v roce 2012, nabízí celkem 16 300 m2 špičkových kancelářských prostor ve vyhledávané byznys lokalitě Praha 4 - Pankrác. Projekt City Green Court byl průkopníkem ekologicky udržitelného stavitelství a developmentu v České republice, protože jako první získal ocenění LEED Platinum pro Core & Shell (obálka budovy) v kombinaci s LEED Platinum pro Commercial Interior (interiéry). City Green Court je dnes sídlem řady předních společností z oblasti farmacie (GlaxoSmithKline), konzultačních služeb (PwC) a technologií (Mainstream Technologies) Budovu dnes vlastní realitní fond Deka Immobilien.  

Riverview

Riverview

Riverview se nachází na břehu Vltavy v obchodní čtvrti Praha 5 – Smíchov. Sedmipodlažní budova byla dokončena v prosinci roku 2014 a prodána společnosti Invesco Real Estate v říjnu téhož roku. Riverview, nabízející přibližně 7.000 m² pronajímatelné plochy, v květnu 2015 obdrželo certifikaci LEED Gold. Použitá zelená řešení zvyšují komfort pracovního prostředí a minimalizují provozní náklady, zejména díky snížení spotřeby vody a energií. Horní podlaží dále nabízejí terasy s dechberoucími výhledy na Vyšehrad a Pražský hrad. Komplex byl navržen renomovaným švédským architektonickým studiem Tengbom. Generálním dodavatelem stavby byla společnost Skanska a. s. Projekt Riverview byl první projekt v České republice, který využil technologii BIM jak ve fázi návrhu, tak ve fázi realizace. 

Visionary

Visionary

Visionary je prvním, nanejvýš moderním kancelářským projektem, který se nachází v bezprostřední blízkosti stanice metra Nádraží Holešovice a má tak přímý přístup ke všem typům hromadné dopravy. Projekt nabízí celou řadu služeb nejen svým nájemcům, ale i místní komunitě. Na veřejně přístupné zahradě za budovou lze najít napříkad multifunkční hřiště a open air kino, k dispozici bude i restaurace s kavárnou. Pro své nájemce poskytuje Visionary nepřeberné množství benefitů, mezi něž patří zdravé a flexibilní pracovní prostředí, hravý design s inovativními prvky, dechberoucí výhledy a terasy, vynikající viditelnost nebo třeba neotřelou bežeckou dráhu na střeše budovy. Prvky a technologie, které přispívají k udržitelnému rozvoji, jsou podpořeny certifikací LEED Platinum. Nově se ale Skanska rozhodla jít o krok dál a počínaje právě projektem Visionary certifikovat naše budovy i certifikací WELL, která monitoruje prvky, jež mají vliv na zdraví a duševní pohodu člověka skrze kvalitu ovzduší, vody a přístup ke zdroji světla. Stejně tak se soustředí na osobní pohodlí, přístup ke zdravé stravě a vliv budov na organismus a duševní zdraví.